7 Юли, 2026

Спас Гърневски разказа подробности за намушкания в София мъж

Спас Гърневски разказа подробности за намушкания в София мъж
Спас Гърневски

Пострадалият все още е с опасност за живота

50-годишният мъж, хоспитализиран снощи в КАИЛ на УМБАЛ "Св.Анна"-София с множество прободни рани, все още е в много тежко състояние, с опасност за живота. Това съобщиха от пресцентъра на болничното заведение.

Загубил е над 1 литър кръв. Освен порезните рани има пневмотроакс и множество контузни рани, включително на главата. Още снощи екип, ръководен от д-р Ивайло Григоров от Клиника по хирургия на УМБАЛ "Св.Анна", е оперирал пострадалия. Допълнително усложнение за лекарите е, че пациентът е с рядка кръвна група - В отрицателна. 

Оказа се, че пострадалият е съсед на депутата от ГЕРБ Спас Гърневски. "Линейката дойде до минути, след като беше подаден сигналът. Видени са двама души да бягат от втория етаж, където е станал инцидентът. Там има офис. Надявам се полицията да залови нападателите", каза пред БТВ Гърневски.

Сподели:
 Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото

От днес  изплащат осъвременените пенсии

От днес изплащат осъвременените пенсии

За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро

Екатерина Дафовска оцеля по чудо на автомагистрала "Тракия"

Екатерина Дафовска оцеля по чудо на автомагистрала "Тракия"

Олимпийската ни шампионка от Нагано 1998 г. е пътувала от Бургас към столицата, когато колата ѝ е излязла от контрол, завъртяла се е и се е обърнала на пътното платно

Коментари (0)