12 Февруари, 2026

Спецакция срещу столични полицаи

Спецакция срещу столични полицаи

Не е ясно дали има задържани и, ако да – на какво ниво са

Звено „Вътрешна сигурност” на МВР провежда акция в столичното 4-о РУ, казаха от пресцентъра на МВР. Оттам обаче посочиха, че не могат да дадат повече подробности. Не е ясно дали има задържани и, ако да – на какво ниво са.

Предполага се, че акцията е насочена срещу корумпирани полицаи. Подробности се очакват по-късно днес. Самата акция е под надзора на Специализираната прокуратура.

„Вътрешна сигурност” се занимава основно с разкриване на корупционни схеми.

Сподели:

Коментари (0)

Министър на Костов  сменя любимеца на Костов в МВР?

Министър на Костов  сменя любимеца на Костов в МВР?

В средите на МВР смятат, че системата има нужда от министър с ясен профил – политически необвързан, богат професионален опит в специалните служби, твърд характер и решителност

Съдът ще се произнесе на 7 юли по по делото за измама срещу Марин Льо Пен

Съдът ще се произнесе на 7 юли по по делото за измама срещу Марин Льо Пен

Тя е посочвала, че ще реши дали да се кандидатира за президент след решението по обжалването, като е дала да се разбере, че неин заместник - 30-годишният Жордан Бардела, лидер на партията ѝ „Национален сбор“ - може да бъде издигнат като алтернативен кандидат.

Методи Лалов: Всички съдии от ОС-Русе се отведоха от делото "Кожухаров"

Методи Лалов: Всички съдии от ОС-Русе се отведоха от делото "Кожухаров"

"Сега ВКС ще трябва да определи друг окръжен съд, който да разгледа делото", пише той