Той е обвинен и в заснемане и разпространение на порнографски материали
Районната прокуратура в Благоевград води разследване за изнасилване на момче и за разпространение на порнографски материали. По случая е задържан 22-годишен мъж с инициали Г.Н.
Държавното обвинение работи по три казуса: изнасилване на лице от същия пол, ненавършило 14 години, при което е употребена сила и заплашване. Вторият е за участие в порно чрез принуда на малолетно лице, а третият - за разпространение на порнографски материал с участието на непълнолетен.
Рецидивист нападна и ограби възрастна жена в дома ѝ
Досъдебното производство е започнало с разпит на свидетел на престъпленията, извършени на 23 юни в апартамент в Благоевград. След събиране на достатъчно доказателства 22-годишният Г. Н. е привлечен като обвиняем.
20 години затвор за мъж, убил едномесечното си бебе в Старозагорско
За първото престъпление законът предвижда затвор от 3 до 12 години, за второто - от 2 до 8 години, а за третото - до 6 години и глоба до 8 000 лева.
Още от България
Горанов: Необходими са разговори за общ кандидат-президент между всички, които се определят като център-дясно
По думите му, ако има единна и ясна кандидатура център-дясно, тя има шансове да спечели изборите, ако няма такава – няма шансове
Емилиян Гебрев: Сътрудничеството с Украйна в производството на дронове е важно за България
Украинската армия е най-силната в момента - "армия, която непрекъснато е в окопите и на фронта, с натрупан огромен опит и с непрекъснато снабдяване с боеприпаси"
Йотова клекна за втори път пред руския патриарх Кирил, но вече като президент
Илияна Йотова демонстрира, че мръсната руска война, православието и християнството разглежда единствено от русофилска и путинофилска гледна точката, а не като българофил, както повелява конституцията и поста, който заема