5 Декември, 2025

Спонсор на "Челси" къса договора си за £40 милиона на година

Спонсор на "Челси" къса договора си за £40 милиона на година

снимка: БГНЕС

Адвокатите на Three преглеждат възможностите за най-безболезнена раздяла

Действащият европейски шампион Челси е поставен под кръстосан разстрел от санкции, благодарение на войната между Русия и Украйна и фактът, че Роман Абрамович е де факто собственик на клуба. Един от най-тежките удари се очаква да дойде от страна на един от големите спонсори Three, който обмисля да прекрати договора си с отбора, научихме от британската преса, цитиран от Факти.бг.

Телекомът плаща ежегодно по £40 млн. на „сините“, за да може логото му да стои на гърдите на футболистите. Това на практика покрива заплатите на една огромна част от титулярните играчи.

Адвокатите на Three преглеждат възможностите за най-безболезнена раздяла с оглед блокирането на почти всички финансови операции, свързани с Челси, от страна на правителството на Обединеното кралство.
Сподели:

Коментари (0)

Почина Кери-Хироюки Тагава: Легендарният злодей с благородна душа (1950–2025)

Почина Кери-Хироюки Тагава: Легендарният злодей с благородна душа (1950–2025)

Светът на киното се сбогува с една от най-емблематичните си фигури. Кери-Хироюки Тагава, японско-американският актьор, оставил трайна следа в Холивуд с ролите си на харизматични злодеи и мъдри наставници, почина на 75-годишна възраст.

Папата и идолът на италианците обсъдиха живота на свети Петър

Папата и идолът на италианците обсъдиха живота на свети Петър

Лъв XIV разкри, че сред любимите му филми е „Животът е прекрасен“ на Бенини

Скандал в Бъкингам: Крал Чарлз заличи името на брат си Андрю от кралската история

Скандал в Бъкингам: Крал Чарлз заличи името на брат си Андрю от кралската история

Посвещаването на Андрю Маунтбатън-Уиндзор в Ордена на жартиерата и Кралския Викториански орден са отменени и анулирани, а името му е заличено от официалните регистри и на двата ордена