2 Юли, 2026

Бербатов отново в националния заради Стилиян

В мача ще участва и Димитър Бербатов, който отново ще облече националната фланелка. Митко, който вчера празнува рожден ден, е потвърдил, след като сезонът в Англия приключва предната седмица.

До него ще застанат премиерът Бойко Борисов и единственият българин, вдигнал “Златната топка”, Христо Стоичков. Очаква се селекционер отново да бъде Димитър Пенев, който изведе националите ни до четвъртото място в света, а сегашният Любослав Пенев да бъде сред тези на терена. 

С гостите трябва да пристигнат и бизнесмени, които да участват във форум в София, а след това ще опитат и голф игрището в Правец. Мачът щял да продължи там, но от българите имаме много малко специалисти. Единствените, които могат добре да се справят на грийна, са Красимир Балъков и Христо Стоичков.

От БФС вече са осигурили екипировка за ветераните, които ще бъдат с тази на националния ни отбор.

Столичната община пък е обещала няколко билборда, на които да се рекламира събитието безплатно.

Очаква се повечето от билетите да бъдат купени от български компании, които имат отношение към битката с рака.

Самият Стилиян провежда поредния курс от лечението си в лондонска клиника. При положение че получи разрешение от лекарите да пътува, той със сигурност щял да присъства на срещата. В момента обаче това не е препоръчително в неговото състояние.

Преди повече от година рекордьорът по мачове с националната ни фланелка бе диагностициран с остра форма на левкемия и от този момент се бори с болестта.

 

Сподели:
Весела Лечева, шампиони и ръководители се срещнаха с Владимир Кличко

Весела Лечева, шампиони и ръководители се срещнаха с Владимир Кличко

„Впечатлена съм от разговора с Владимир Кличко, защото той е един от най-добрите примери как спортист може да е посланик на олимпийските ценности и да бъде модел за подражание", каза председателят на БОК

Левски се прекланя пред непрежалимите Гунди и Котков на 55-годишнината от смъртта им

Левски се прекланя пред непрежалимите Гунди и Котков на 55-годишнината от смъртта им

Гунди и Котков ще останат нашите пътеводни светлини, нашите ангели, за които се сещаме всеки път, когато стадионът се взриви след победен гол, пишат от ПФК "Левски"

Легендата в бокса Владимир Кличко идва в София

Легендата в бокса Владимир Кличко идва в София

Кличко е световен посланик на бокса, промотирайки спорта в целия свят. Той е олимпийският шампион от Атланта, 1996 г.

Коментари (0)