Няма шега, няма измама - руснак поиска 1 500 000 рубли (над 40 000 лв.) за произведен през 2009 г. ВАЗ-2131 на 117 000 км.
Макар внушителната сума да предполага доста по-сериозно въоръжение, всъдеходът е оборудван с фабричния 1.7-литров двигател с мощност 83 к.с.
Ексклузивността на "нивата" се крие в салона и множеството доработки по каросерията. Интериорът е претапициран изцяло с естествена кожа и е снабден с електрически пакет. Добавено е и амбиентно осветление.
Отвън са добавени хромирани прагове, лети джанти и ролбар. Всички светлини са светодиодни, а на покрива има релси за багажник и голям шибедах.
Заедно с "нивата" се продават двигател и скоростна кутия от Mercedes-Benz, които собственикът не успял да монтира. Въпреки вложените пари изработката трудно може да се нарече съвършена - части от механизмите на задната седалка са оставени открити, а по корите на вратите стърчат черни капачки.
В Русия най-скъпата нова Lada 4x4 Urban струва 595 600 рубли (15 898 лева).
Още от Смотаняци
"Слава на Русия" е нацистки лозунг, уважаеми! Това е исторически факт
Фразата присъства и на т.нар. „Руски марш“ — ежегодни прояви, в които участват различни ултранационалистически групи, включително неонацистки среди.
Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие
Синът на една от най-тежките номенклатури около Тодор Живков и Милко Балев днес демонстрира надменност и откровена простащина, представяйки се за водещ политик в „Прогресивна България“
Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева
Сигналът за нарушението бил подаден от членове на екипажа на самолета, с които провинилите се трябвало да летят