18 Май, 2026

Срам: Знамето от скандалния пилон на Рожен падна

Срам: Знамето от скандалния пилон на Рожен падна

кадър: БТВ

Вчера беше поставено знамето на скандалния 111-метров пилон на Рожен. Преди да бъде официално открито съоръжението на 13-и юли обаче флагът на страната ни падна мистериозно падна. Зрители на БТВ сигнализираха за фалстарта на събитието, което за пореден път раздели народа ни.

Възмутени българи от бутафорията коментираха във Фейсбук срамната случка. Мария Ласкин написа: "На всичко отгоре made-in-China байракът се изсулил от пръта.
Язък за парите от БДЖ, дето и без това си е мизерно, а и на другите държавни фирми, които също не са цъфнали и вързали. 
Парите от частните дарители са си ок - дет се вика, "Имал си бол пари - платил си.", по Алеко Константинов.
Е, ако можеше и да не разорат красивата местност и да не е толкова грозна гледка... Но щом са решили, че в това се изразява патриотизмът, всичко е точно". 

Сподели:

Коментари (0)

„Белият дом“ влиза в режим на риалити шоу: Тръмп избира наследник като в „Стажантът“

„Белият дом“ влиза в режим на риалити шоу: Тръмп избира наследник като в „Стажантът“

Докато Ванс изгражда мрежа от донори и влияние в партията, Рубио печели точки като едно от лицата на външната политика на администрацията

Назад към Сталин: Съдът в Москва забрани три сайта с вицове

Назад към Сталин: Съдът в Москва забрани три сайта с вицове

Според съда публикациите на трите сайта съдържали „твърдения, които може да бъдат класифицирани като унизителни за човешкото достойнство"

 Дмитрий Медведев е нащрек: Някой се опитва да ни открадне 1-ви май...

Дмитрий Медведев е нащрек: Някой се опитва да ни открадне 1-ви май...

В съветските времена празникът беше известен като Международен ден на труда и символ на работническата солидарност