25 Февруари, 2026

Стивън Сегал остава до Путин "в добро и зло"

Стивън Сегал остава до Путин "в добро и зло"

Стивън Сегал

На рождения ден на холивудската звезда са били близки до руския президент, включени в санкционни списък на ЕС

Холивудската звезда Стивън Сегал продължава да се прекланя пред руския президент Владимир Путин. На видеозаписи, изтекли от рождения ден на актьора, който бе отпразнуван в тесен кръг в ресторант в Москва, се чува Сегал да потвърждава подкрепата си "в добро и в зло".

Актьорът навърши 70 години на 10 април, но празненството е било отложено с няколко дни.

Гости на празненството са били предимно приближени до Путин, сред които водещият в националната телевизия Владимир Солевиев и руската журналистка Маргарита Симонян. И двамата бяха включени в санкционния списък на ЕС в отговор на инвазията на Русия в Украйна, пише The ​​Times.

Сегал, който скоро нарече Путин „един от най-великите световни лидери, ако не и най-великият световен лидер, жив днес“, нарече присъстващите „моето семейство и моите приятели. Обичам ви всички и стоим заедно, в добро и лошо", казва актьорът.

70-годишният мъж получи руски паспорт през 2016 г., след като декларира подкрепата си за анексирането на Крим през 2014 г. В отговор Москва го назначи и за специален пратеник на Русия в САЩ през 2018 г.

Смята се, че Сигал и Путин са намерили общ език заради взаимната си любов към бойните изкуства./БГНЕС
Сподели:

Коментари (0)

"За свободна Русия": София да отмени концерта на Диана Арбенина

"За свободна Русия": София да отмени концерта на Диана Арбенина

Певицата публично е подкрепила руските военни и техните семейства, като по този начин е допринесла за нормализирането и оправдаването на агресивната война

Роберт де Ниро: Трябва да се отървем от идиота Тръмп! Той разрушава страната

Роберт де Ниро: Трябва да се отървем от идиота Тръмп! Той разрушава страната

Актьорът критикува и поддръжниците на движението MAGA, обръщайки внимание на това, че според него те се държат така, сякаш само те са „истинските американци“:

Културният министър: Ще направя всичко да спрем да говорим дали ще оцелеем

Културният министър: Ще направя всичко да спрем да говорим дали ще оцелеем

"Смятам да събера хората по гилдии и да работим за тази стратегия и докъдето стигнем, следващото правителство да продължи, защото все не започваме."