21 Март, 2026

Стоичков: Обещавам, че ЦСКА ще има нов стадион

Стоичков: Обещавам, че ЦСКА ще има нов стадион

Никой няма да къса детелинки, няма да реже дървета!

Христо Стоичков гарантира, че скоро в Борисовата градина ще има нов стадион. Камата гостува на червения фенклуб в Панагюрище, където представи своята биография "Историята". Носителят на Златната топка получи и куп подаръци - копие на черешовото топче и знаме с надпис "Свобода или смърт".

"Като малък мечтата ми беше да играя в "А" група и ЦСКА ми даде тази възможност. Кръвта вода не става, сърцето ми винаги ще е червено. ЦСКА ме направи личност, футболист и винаги ще съм признателен. Знаете през какво мина клубът. Преди няколко години дадох името си, за да може ЦСКА да се върне на мястото си, предаде БНР.

Подкрепяйте отбора, както аз го правя от много далече. Заради вас станах такъв, какъвто съм. ЦСКА нов стадион ще има! Никой няма да къса детелинки, няма да реже дървета! Каквото искат да си говорят разни архитекти. Ще говоря и с Гриша Ганчев. Това е пътят! ЦСКА трябва да има нов стадион и ви обещавам, че ще има", заяви Христо Стоичков.

Сподели:

Коментари (0)

Георги Иванов прокарал решение на БФС, след което "България ще се гордее с националния си отбор"

Георги Иванов прокарал решение на БФС, след което "България ще се гордее с националния си отбор"

Ръководителят на родния футбол отчете, че конгресът е минал по добър начин и се радва за единодушието. 

60 дена след фрактура: Иван Дончев подобри националния рекорд на Световното по шорттрек

60 дена след фрактура: Иван Дончев подобри националния рекорд на Световното по шорттрек

Българската надежда е само на 20 години, а миналата година записа великолепното 10-о място на 1000 м. на световното първенството при юношите

Отборът на България по скокове на батут завоюва първо място в Нидерландия

Отборът на България по скокове на батут завоюва първо място в Нидерландия

Отборът ни в състав Христина Пенева, Марияна Узунова, Мариян Михалев и Калоян Петров изпревари съставите на Азербайджан и домакините от Нидерландия, които бяха изпратени съответно на второ и трето място