Делян Добрев: За 6 месеца докараха "Булгаргаз" до фактически фалит
Белята за "Топлофикация-София" предстои, смята бившият министър от ГЕРБ
Белята за "Топлофикация-София" предстои, смята бившият министър от ГЕРБ
По думите му българският потребител е загубил 3.5 млрд. лева, които някой е взел
Министър Лорер може да живее добре, но българите не живеят добре, посочи още депутатът от ГЕРБ
При следващия служебен кабинет на Радев няма да има газ и ще трябва да въведат ограничителен режим, твърди той
Компенсацията от 25 ст. за горивата е подигравка, смята депутатът от ГЕРБ
Според него това е проблемът, за който доскорошните управляващи не искат да говорят
Той уличи шефа на „Булгаргаз“ в злоупотреби
По думите му комисионните са се усладили на управляващите
Според ГЕРБ не войната и световната конспирация са виновни за инфлацията у нас
Според него, сегашните мерки са прекалено закъснели
За 3 от 4-те партии става въпрос на оцеляване

