А за цирковата трупа ИТН да дойдат хората с белите престилки
Надявам се Румен Радев да забави третия мандат, за да може да се актуализира бюджета
Според нея да се говори за конституционна криза е много тежка присъда
Всички в парламента са предатели
Провалът на първия мандат може да е заради страх, че ИТН не могат да се справят с проблемите, казва политикът
Следващото Народно събрание вече чука на вратата, смята той
Не виждам възможност с трети мандат да се състави правителство, заяви той
Партия на Радев ще е удар за протестните формации, но ще засили ГЕРБ като единствена легитимна опозиция
Експертите говорят за "безпрецедентна ситуация", пише в свой коментар "Дойче веле"
Ако се състави кабинет при третото връчване на мандат, на този фон правителство на ИТН ми се вижда като светла перспектива
Не искаме ДПС да влиза през задния вход

