WSJ: 8 загинаха в катастрофа на бомбардировач B-52 на ВВС базата в Калифорния
На снимки, публикувани в X, в небето над базата след катастрофата се вижда извисяващ се стълб дим. Тя се е случила малко след излитане от военновъздушната база Едуардс.
На снимки, публикувани в X, в небето над базата след катастрофата се вижда извисяващ се стълб дим. Тя се е случила малко след излитане от военновъздушната база Едуардс.
„Спешните екипи незабавно реагираха на място и ситуацията е в процес на изясняване"
Ракетата беше демонстрирана на малка височина при ясно време. Това едва ли е случайно

