Огромните публични разходи ни карат да се финансираме по-скъпо и естествено тези лихви ги плащаме всички ние - гражданите, а държавата само преразпределя
Няма да можем да приемем еврото
Според него това е много рисков сценарий
Идеята за държавни облигации в юани се обсъжда в Русия от момента на рязкото изостряне на отношенията със Запада

