"Спаси София“ иска 20% съкращаване на администрацията в четирите транспортни дружества
Според него е хубаво, че държавата се намества и дава 15 млн. лв., но и отбеляза, че това е „класически номер на ГЕРБ – да пръска обществения ресурс, без да има никакви реформи“.

