4 Февруари, 2026

Срам за германско летище: Изгубиха багажа на Тервел Пулев, боксира се с чужди шорти и кецове

Срам за германско летище: Изгубиха багажа на Тервел Пулев, боксира се с чужди шорти и кецове

Тервел Пулев

Боксьорът ни се оказа без куфар в Кьолн

Колкото и да се опитват някои наши сънародници да изкарат държавата ни, че е най-зле в Европа, случаят на Тервел Пулев показа, че да ти изгубят багажа не е запазена марка на нашите летища. На аеропорта в Кьолн българският боксьор се оказа без куфар. "Изгубиха ми багажа. Трябваше да се боксирам с чужди шорти и кецове", заяви пред БТВ Тервел Пулев. Той обаче допълни, че така в мача му с Кай Курваза е имал по-голяма тръпка. 

Припомняме, че по-малкият от братята Пулеви постигна 14-ата си поредна победа и първа след над половин година отсъствие от ринга заради травма на ръката. Тервел победи по-опитния от него Кай Курзава с нокаут в първия рунд на галавечер край германския град Кьолн. Курзава два пъти изпадна в нокдаун и съдията реши да отсъди TKO още в първия от осемте предвидени рунда. Така българинът остава без загуба на ринга, докато това е шестият нокаут в кариерата на Курзава. 

Сподели:

Коментари (0)

Топ-идиот! Пропагандист  №1 на Кремъл призова Русия да унищожи спътниците на Илон Мъск  с ядрено оръжие

Топ-идиот! Пропагандист №1 на Кремъл призова Русия да унищожи спътниците на Илон Мъск с ядрено оръжие

Владимир Соловьов добави, че в резултат на такъв ядрен удар Русия ще загуби и собствените си спътници, след което язвително отбеляза, че това не е страшно, защото „така или иначе изоставаме сериозно“ от САЩ

Индийци спят по покриви, бягат от слон, убил 22-ма

Индийци спят по покриви, бягат от слон, убил 22-ма

Нападенията се случват близо до гората Чайбаса. Местните жители панически бягат от домовете си, защото слонът събаря стени и приема всички хора за заплаха.

Защо ли чешкият премиер Андрей Бабиш реши да си купи глобус?

Защо ли чешкият премиер Андрей Бабиш реши да си купи глобус?

Когато геополитиката изисква не само въображение, но и познание, особено ако си лидер на една държава