18 Март, 2026

Тома Биков: Колкото по-бързо отидем на избори, толкова по-добре

Тома Биков: Колкото по-бързо отидем на избори, толкова по-добре

Тома Биков

Арестът на Борисов показа абсурдността на управляващите

Готови сме за избори от деня на предишните. Колкото по-бързо отидем на избори, толкова по-добре. 2 октомври е първата възможна дата. Не трябва да има никакво бавене.

Това каза депутатът от ГЕРБ Тома Биков, след като третият мандат бе върнат на президента неизпълнен.

Заговорът за сваляне на правителството беше между Корнелия Нинова и Кирил Петков, коментира Биков по повод твърденията на БСП.

Щом и ние, и г-н Радев имаме сходна оценка за това правителство, означава, че то не се е справило. Не сме ние тези, които ще носят отговорност, че не се е справил с работата си, макар че някои от тях изглеждат, че нямат 18 години, подчерта Биков.

Това правителство го свали арестът на Бойко Борисов. Тогава стана ясно, че имаме работа с хора, които правят необясними действия. Започнаха да пишат програма, след като подадоха оставка и всякакви други абсурди, за които ГЕРБ няма заслуга, заяви още Тома Биков. /БГНЕС

Сподели:

Коментари (0)

И "Величие" обявиха водачите на листите

И "Величие" обявиха водачите на листите

Лидерът на партията Ивелин Михайлов е първи в листите на 25 МИР-София и Плевен

ЦИК ще тегли номерата в бюлетината за гласуване на парламентарните избори на 19 април

ЦИК ще тегли номерата в бюлетината за гласуване на парламентарните избори на 19 април

Предизборната кампания за предсрочния вот започва официално на 20 март 2026 година

Костадинов: Не се притеснявам за отлив от "Възраждане" към партията на Радев

Костадинов: Не се притеснявам за отлив от "Възраждане" към партията на Радев

По думите му има голямо разочарование сред потенциалните избиратели на "Прогресивна България", защото отново виждат, че са свидетели но поредната подмяна