21 Март, 2026

Топла неделя, с повече облаци преди обяд

Топла неделя, с повече облаци преди обяд

Облачно ще е времето днес, след обяд обаче слънцето ще се покаже в западната част от страната. Ще духа слаб, в Източна България - до умерен южен вятър. 

Максималните температури ще са между 17 и 22 градуса, според прогнозата на НИМХ. 

Над планините ще е предимно облачно и на отделни места ще превали дъжд. След обяд от запад облачността временно ще се разкъса. Ще духа до умерен югозападен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е около 18, а на 2000 метра - около 12 градуса. 

Облаци ще захлупват морето. Термометрите на брега ще се качат до 20, а сред вълните от 2 бала - до 16 градуса. 

Новата седмица ще започне с повече слънце, утре ще е и малко по-топло. 
Сподели:

Коментари (0)

 Андрей Гюров: Мерките ни в отговор на поскъпването на горивата са изключително фокусирани

Андрей Гюров: Мерките ни в отговор на поскъпването на горивата са изключително фокусирани

"Водещо за нас е да помогнем където има нужда - целенасочено и премерено, по отговорен към бюджета на държавата начин", заяви премиерът на среща с работодатели

Профил  с името "Ивайло Калушев":  До хижа „Петрохан“ има  обитаема постройка-  джиповете и АТВ-та са отивали там

Профил с името "Ивайло Калушев":  До хижа „Петрохан“ има обитаема постройка- джиповете и АТВ-та са отивали там

Към поста са приложени и изображения, за които се твърди, че са от Google Maps и показват предполагаемото местоположение на обектите

Илиана Йотова: Превърнах френския в част от житейския си път

Илиана Йотова: Превърнах френския в част от житейския си път

Това заяви президентът в Гимназията за преподаване на чужди езици „Симеон Радев“ в Перник, където заедно с ръководството и учениците отбеляза Международния ден на Франкофонията.