Днес преди обяд ще бъде предимно слънчево. След пладне отново ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност. На много места ще има краткотрайни, временно интензивни валежи и гръмотевици. Ще има условия и за градушки. По-значителни ще са валежите в планинските райони. Ще духа слаб, в Източна България - умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са между 23 и 28 градуса, сочи прогнозата на НИМХ.
Преди обяд по Черноморието ще бъде предимно слънчево. Около и след пладне ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на места ще има краткотрайни валежи и гръмотевици. Максималните температури ще са 22-24 градуса. Температурата на морската вода е 18-19 градуса. Вълнението на морето ще бъде около 2 бала.
Преди обяд в планините ще е предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купесто-дъждовна облачност и на много места ще има краткотрайни, временно интензивни валежи и гръмотевици. Остават условията и за градушки. В Стара планина и Рило-Родопския масив валежите ще са значителни. Ще духа умерен до силен вятър от север-североизток. Максималната температура на 1200 метра ще е около 16 градуса, на 2000 метра - около 10.
И през следващите два дни повече слънце ще има сутрин. След обяд и до полунощ ще се развива купесто-дъждовна облачност, на места ще има краткотрайни валежи, придружени с гръмотевици и временно усилване на вятъра. Остават условията за градушки. Максималните температури ще са между 22 и 27 градуса.
Напиши коментар
Напиши коментар
Атанасов: Имам сериозно притеснение от сценарий: "Радев премиер, Йотова президент"
- 21 Февруари, 2026
По думите му Румен Радев е „човек с червен хастар“, който гледа „на изток“ и демонстрира евроскептицизъм – профил, който буди тревога в контекста на геополитическата нестабилност.
Камелия Нейкова: Андрей Гюров не ни е обяснил какво е "вицепремиер по честността на изборите"
- 21 Февруари, 2026
"Цицелков трябва да напусне и Обществения съвет към ЦИК", това са неправителствени организации, които само подпомагат дейността ни", казва тя
75 снегорина чистят София
- 21 Февруари, 2026
Първите дейности започнаха в 5:30 часа на територията на район Панчарево, след което продължиха в районите Витоша, Кремиковци и Искър.


Коментари (0)