17 Юни, 2026

Публикуваха график за спирането на топлото в "Дружба 2" в София

Абонатите ще бъдат актуализирани своевременно при предсрочна подмяна на дадено трасе или при възникването на непредвидени обстоятелства, казват от дружеството

Ремонтът в столичния квартал "Дружба 2" започва с монтиране на спирателна арматура, заради която се предвижда спиране на топлоподаването за целия квартал "Дружба 2" и комплекс "Цариградски" за периода от 2.10. до 6.10.2025 г, съобщава "Топлофикация София"

Общата продължителност на ремонта е 90 дни, като топлоподаването няма да бъде спряно през целия период, а поетапно - единствено в участъците, в които се работи.

Посочените срокове са прогнозни, за да позволят на жителите на „Дружба-2“ да са предупредени за спирането на топлоподаването. Абонатите ще бъдат актуализирани своевременно при предсрочна подмяна на дадено трасе или при възникването на непредвидени обстоятелства.

„Ще положим всички усилия, времето, за което е планирано да се подмени трасето на всяко едно каре от блокове да е около 15 дни, като ще се стараем това да е и срокът, в който да е спрян всеки абонат. Екипите ще работят успоредно по няколко карета, като при техническа възможност няма да бъдат спирани всички сгради едновременно, а само няколко блока в едно каре“, обясни изпълнителният директор на „Топлофикация София“ Петър Петров.

От дружеството са публикували на своята страница прогнозният график за поетапното спиране в отделните карета от блокове.

Сподели:
Илюзиите рухнаха: Какво ще стане, ако пуснем Северна Македония в ЕС с този език на омразата?

Илюзиите рухнаха: Какво ще стане, ако пуснем Северна Македония в ЕС с този език на омразата?

Докладът за Северна Македония е силно критичен - за първи път се говори за заличаването на България от сериозни исторически документи, коментират журналисти

ДБ: Гласят за шеф на дирекция „Хазарт" адвокат на една от водещите хазартни компании

ДБ: Гласят за шеф на дирекция „Хазарт" адвокат на една от водещите хазартни компании

По думите на Владислав Панев Гинка Панаретова е заемала длъжност директор на Дирекция „Надзор върху хазарта и хазартните дейности" към НАП, а хазартният сектор е доста чувствителен

От „Възраждане“ искат тежка мярка спрямо Северна Македония

От „Възраждане“ искат тежка мярка спрямо Северна Македония

Ангел Георгиев обвини "ГЕРБ, ДПС, ПП-ДБ, които подкрепиха свалянето на ветото спрямо Северна Македония, и БСП, които гласуваха „въздържал се“, заяви Ангел Георгиев пред журналисти

Коментари (0)