Петков взима емоционални и самовлюбени решения, които рефлектират върху всички нас
Трябва да имаме гаранции какво ще прави правителството, няма да дадем празен чек. Това заяви пред журналисти в кулоарите на парламента Тошко Йорданов, председател на парламентарната група на „Има такъв народ“.
Йорданов заяви, че е рано да се коментира дали от партията му ще подкрепят „Продължаваме Промяната“ при опита за реализация на президентския мандат, който предстои да им бъде връчен от Румен Радев.
„Събитията не се движат от нас, ние не сме мандатоносител“, посочи Йорданов.
Народният представител заяви, че премиерът в оставка Кирил Петков е извършил „второ национално предателство“ с решението да бъдат експулсирани 70 руски дипломати, което ще има дълготрайни последици за страната ни.
„Той взима емоционални и самовлюбени решения, които рефлектират върху всички нас“, смята Тошко Йорданов.
Още от България
Огнян Минчев: Да сезираме европейските институции - има сериозна заплаха за фалшифициране на предстоящите избори!
"Напълно изведена извън механизмите на публичния контрол според промените е и ролята на МВР в цялостния изборен процес. Радев и неговата групировка планират пълна узурпация на властта в България"
Демерджиев обвини прокуратурата в "директен отказ от справедливост"
Без да посочва конкретни имена, вътрешният министър твърди, че МВР има данни, че председателят на местна партийна структура ръководи схема, с която ВиК-Бургас е ощетено с милиони евро
Военен самолет кацна на летището във Варна, МО не дава информация
По външни белези летателният апарат наподобява въздушен танкер за дозареждане във въздуха