Президентът на САЩ Доналд Тръмп забрани на ключов съветник на вицепрезидента Майк Пенс да влиза в Белия дом. Решението е свързано с отказа на Пенс да отмени резултатите от президентските избори, съобщи телевизия NBC, позовавайки се на близък до вицепрезидента източник, предаде БГНЕС.
Става въпрос за началника на кабинета на Пенс Марк Шорт, който го консултира по въпросите с преброяването на гласовете на колегията. По информация на медията, на Шорт му е „забранено да влиза в Белия дом“.
Фактор
Става въпрос за началника на кабинета на Пенс Марк Шорт, който го консултира по въпросите с преброяването на гласовете на колегията. По информация на медията, на Шорт му е „забранено да влиза в Белия дом“.
Още от Свят
Defense Express: Украйна вероятно вече използва ракети ERAM с обсег над 930 км.
AGM-188A Rusty Dagger е оборудвана с турбореактивен двигател, който ѝ позволява да поддържа висока дозвукова скорост по целия маршрут към целта
Антикорупционният орган: От правителството на Орбан трябва да бъдат разследвани за изчезнали милиарди от ЕС
Правителството е похарчило около 10 милиарда евро за три фирми през последните четири години
Бивш външен министър на Русия: За САЩ настъпи най-добрият момент да принудят Путин да прекрати войната
„Путин е безмилостен, но не е самоубиец. Той много по-вероятно ще запази властта си над Русия в международно признатите ѝ граници, отколкото да рискува да предизвика катастрофа с екзистенциални мащаби“, пише Андрей Козирев п