Инцидентът станал на колелото на "Триъгълника" в София
Трамвай излезе от релсите и се заби в стълб в София в четвъртък вечерта, съобщава Нова ТВ
Инцидентът станал на колелото на "Триъгълника" с мотриса, движеща се по линия 7. Пострадали няма.
Очевидци твърдят, че ватманът карал с висока скорост трамвая, който е един от най-новите в столичния електротранспорт. Нанесени са шети по мотрисата.
Фактор
Инцидентът станал на колелото на "Триъгълника" с мотриса, движеща се по линия 7. Пострадали няма.
Очевидци твърдят, че ватманът карал с висока скорост трамвая, който е един от най-новите в столичния електротранспорт. Нанесени са шети по мотрисата.
Още от Смотаняци
Калина Андролова: Цялата власт е в кръга на първия слуга на Радев, ще изтъргува и златните зъби на баба си
"Румен Радев няма стратегия, и никога не е имал! ", смята анализаторката
Тръмп се хвали, че Мелони го помолила за снимка, тя: „Честно казано съм изумена“
Тя посочи,че коментарите му са напълно измислени и че Тръмп действа с много по-голямо уважение към враговете на Запада, отколкото към стари, установени съюзници
СБП си няма друга работа, слага паметна плоча на пропагандист на комунистическия режим
Иван Аржентински е известен не само с творчеството си, но и с активната си обществена дейност през годините на комунистическата власт