9 Април, 2026

Три поколения борци срещу Фашизма и Капитализма чакат Путин да ги освободи от нас - нацистите

Три поколения борци срещу Фашизма и Капитализма чакат Путин да ги освободи от нас - нацистите

д-р Любомир Канов

Путин и неокомунистите на Запад са в един и същи идеологически леген пълен с помия

Д-р Любомир Канов

Колко лесно и подло действа нагнетяваната вече 80 години психоза за “нацистите и фашистите” , с които “добрите” се борят или както казват нашите болшевици, цитирайки Юлиус Фучик: ” Хора, бдете!”. Те са борци, борят се! И са възседнали попътните платна на тази борба срещу “фашизъма”, просъществувал в Германия 12 години и пребит, разгромен, победен, унищожен и осъден хилядократно.

Сегашна Демократична Германия е съюзник на Франция и Америка! Самото произнасяне на думата Адолф или свастика там се наказва със затвор. А фашизоидния Путин се бори яростно с нацизма! Обявява своите противници за нацисти. И защо? Защото всеки, който възседне тази реторика, се е качил на попътен идеологически вятър. Който е срещу “нацистите” е наш! Чий е всъщност?

Тази подла демагогия от която всички леви се възползват и всички десни се страхуват, е господстващата левичарска тояга: наречи го нацист и расист, и го доубий с всички средства на публичния политкоректен линч! Това се надява да направи и Путин. Разчита на онова левичарско племе на Запад, твърде устато, нахално и безогледно, според което можеш да лепиш етикета на всеки свой противник, че е нацист. Те са в един и същи идеологически леген пълен с тази помия, Путин и неокомунистите на Запад. Сега врагът е Зеленски, Казахстан, Украйна, Полша, Прибалтика, Финландия. Разбира се Америка, НАТО. 

А България? Та тук е пълно с Активни Борци Срещу Фашизма и Капитализма! Никога не са преставали “да се борят”. Вече са три поколения. Чакат Путин на пристанище Варна да ги освободи от нас. А истинските нацисти са Копейкин, Путин, Волгин, Дърев, Радев. И пр.

Сподели:

Коментари (0)

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Андрей Гюров изтъкна мигновеното отражение на примирието върху международните цени на петрола – спад до 94-95 долара за барел.

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

По време на срещата си с жители на Обзор Борисов изведе като основен проблем забавянето на указа след проведения референдум за отделяне на населеното място от община Несебър

 Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Да съхраним паметта за жертвите на комунизма, като създадем национален държавен музей, при което да бъде взето мнението на жертвите и техните наследници