17 Юни, 2026

Трифонов за избирането на Киселова начело на НС: Лъжи, лицемерие, предателство

Слави Трифонов, снимка: архив

Обяви, че ще се съобразява само с избирателите на ИТН, останалите имали "лъжливи, безсмислени, алчни и лицемерни желания"

"Изборът за председател на 51-ия Парламент за пореден път безапелационно ми доказа как се прави политика в България", написа лидерът на ИТН Слави Трифонов в профила си във Фейсбук.  

"Отдавна съм вътре в така наречения, политически живот и начина, по който беше избрана Наталия Киселова, беше основан на лъжи, лицемерие, предателство, безсмислени обиди, абсолютната липса на достойнство, чест и уважение. Не знам как е за вас, предполагам, че ви е неприятно да сте свидетели на подобно отношение, но мен лично ме отвращава." - коментира той.

"Затова, мисля да постъпя простичко и да запазя достойнството си и вътрешния си мир. Затова, смятам в правенето на политика и в така наречения български политически живот, да се съобразявам само и единствено с мнението на хората, които са гласували за „Има такъв народ“. Те са ми показали, че ми се доверяват.
Това, за човек като мен, е една сладка отговорност и ме освобождава от лъжливите, безсмислени, алчни и лицемерни желания на всички останали." - казва още Трифонов.

Сподели:
Зеленски призна колко често плаче

Зеленски призна колко често плаче

"Винаги ми е тежко, когато връчвам ордени на майки и бащи, загубили децата си. В такива моменти действително често плача“, разказа украйнският президент

Европейският парламент гласува утре доклада за Северна Македония

Европейският парламент гласува утре доклада за Северна Македония

По време на дебата в Страсбург български евродепутати коментираха текстовете в доклада и изпълнението на ангажиментите, заложени в преговорната рамка на Северна Македония с ЕС

Петър Москов: Нужен е общ кандидат-президент, не разказ кой ще пляска повече в неговата локва

Петър Москов: Нужен е общ кандидат-президент, не разказ кой ще пляска повече в неговата локва

Той напомни, че резултатът от досегашния подход е два президентски мандата за Радев и сега пълно мнозинство за ПБ: „Само идиоти или злонамерени хора правят това“

Коментари (0)