ЦСКА-София е изпратил оферта до Интер за румънския национал Джордже Пушкаш, пише „Газета Спортурилор“. Според вестника 23-годишният нападател не попада в плановете на новия треньор на "нерадзурите" Антонио Конте.
Интерес към Пушкаш проявява и руският клуб Спартак (Москва). Футболистът има четири гола в осем мача за националния отбор на Румъния.
През това лято той се завърна в Интер, след като беше собственост на „нерадзурите“ в периода 2013-2018, но беше даван под наем в Бари, Беневенто и Новара, цитира БНР.
През миналото лято Пушкаш премина в Палермо с четиригодишен договор. Той вкара 10 пъти за 30 срещи в Серия „Б“, но след като отборът беше пратен в четвърта дивизия, румънецът се завърна в Интер.
Още от България
Ива Иванова напредна до четвъртфинал на тенис турнира в Египет
18-годишната ни тенисистка ще се бори за място на полуфиналите в игра срещу рускинята Дария Зелинская, която в първия кръг победи българката Изабелла Шиникова
Нестеров победи с лекота на тенис турнира в Букурещ и отива на втори кръг
Националът на България се наложи без проблеми над състезателя на домакините Стефан Андрееску с 6:2, 6:3 за 81 минути
Тихомир Иванов надскочи с 225 см и грабна титлата в Италия
Постижението издига Иванов на 8-о място в световната ранглиста по скок на височина, където на първа позиция е Йонатан Капитолник от Израел с 2.31 м.