„За празниците със семейството ми избрахме Банско. Атмосферата и условията са прекрасни. Истинско удоволствие е, когато по пистите срещаш много деца и семейства, които са избрали да карат ски и да почиват в България”. Това написа на страницата си във фейсбук председателят на парламентарната група на ГЕРБ Цветан Цветанов. Той публикува и снимки от зимните писти на курорта.
„Препоръчвам на всички българи да посетят Банско и да подкрепим развитието му като курорт от световно ниво”, казва политикът.

Още от България
Атанас Славов: Не сме от едно семейство с РПЦ, доктрината на Радев е обявена за еретическа !
"Патриарх Кирил е висш сановник, легендиран като патриарх, но изпълнява държавни поръчения. Той идеологически подготви войната през доктрината за “русский мир”", казва политикът
Новая газета: Ветото на Радев срещу включването на Гундяев в санкционните списъци е позорно
"Някои проруски изявления на патриарх Даниил надхвърлят рамките на обичайната междуправославна дипломация и пораждат подозрения за негови връзки с Москва", пише изданието
СГС одобри регистрацията на партията на Радев
По закон „Прогресивна България“ би следвало да получи държавен имот, в който да разположи своята партийна централа