17 Февруари, 2025

Цветанов открива утре в Поморие третия национален форум на Предприемачи ГЕРБ

Цветанов открива утре в Поморие третия национален форум на Предприемачи ГЕРБ

Цветан Цветанов

В рамките на събитието той ще изнесе лекция на тема „Политически и икономически процеси в България и Европа“

Председателят на ПГ на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов ще открие на 24 ноември 2018 г. (събота) в 13.30 часа третия национален форум на Предприемачи ГЕРБ „Предприемачество. Развитие. Перспективи“. Събитието ще се проведе в Гранд Хотел Поморие в гр. Поморие. Форумът се организира съвместно от ПГЕРБ, Сдружение „Граждани за европейско развитие на България“ и Фондация „Ханс Зайдел“.

В рамките на събитието Цветан Цветанов ще изнесе и лекция на тема „Политически и икономически процеси в България и Европа“. В откриването на конференцията ще участват и кметът на Бургас и зам.-председател на ГЕРБ Димитър Николов, председателят на ПГЕРБ Валя Чилова, областният координатор на ГЕРБ-Бургас Димитър Бойчев, кметът на Поморие Иван Алексиев и представителят на Фондация “Ханс Зайдел” за България Богдан Мирчев.

Гост-лектори на форума ще бъдат евродепутатът от ГЕРБ/ЕНП и международен секретар на ПГЕРБ Ева Майдел, министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Росен Желязков, зам.-министърът на енергетиката Жечо Станков, зам.-министърът на труда и социалната политика Зорница Русинова, зам.-министърът на образованието Таня Михайлова, депутатът от ГЕРБ Тома Биков, председателят на УС на Фонд на фондовете Мартин Дановски и икономистът Лъчезар Богданов.
Сподели:
Летище София вече носи името "Васил Левски"

Летище София вече носи името "Васил Левски"

Президентът Радев издаде указ за това, с днешна дата

БЗНС: Свободата, демокрацията и независимостта не са за продан

БЗНС: Свободата, демокрацията и независимостта не са за продан

"В тази нова реалност, в която идеологиите се сменят, а геополитическият баланс се размества, ние трябва да защитим фундаменталните ценности, които ни определят."

Пеевски: МВР и Прокуратурата да защитят държавността от шайката на Костадинов

Пеевски: МВР и Прокуратурата да защитят държавността от шайката на Костадинов

"Държавата, в лицето на своите институции трябва да се противопостави на тези фашизоидни анархисти"