14 Август, 2026

Цветомир Паунов в Хасково: Зад анти-ГЕРБ фронта стоят големи икономически интереси

Цветомир Паунов в Хасково: Зад анти-ГЕРБ фронта стоят големи икономически интереси

Аз вярвам в разума на хората, защото те оценяват работата ни. И колкото и да ги заливат с компромати и фалшиви новини, те виждат нашата работа и ни вярват. Защото помнят катастрофалните последици за държавата след други управления. Срещу нашите успехи и необратими стратегически проекти опонентите ни изправят записи и снимки. Нека само се замислим в тази кризисна ситуация, ако министър-председател на България беше друг човек, а не Бойко Борисов, какво щеше да се случи. Това каза административният секретар на ГЕРБ Цветомир Паунов по време на областно събрание на ГЕРБ-Хасково.

Паунов заяви, че ПП ГЕРБ е в отлична кондиция, единна и готова да защити политиките, които провежда. Той подчерта, че всеки е избрал своя политически и професионален път, в това число и Цветан Цветанов. „В момента ГЕРБ е от едната страна, а срещу партията ни се изправя общ „отечествен фронт“. Всеки един политически проект, който се прави в момента, включително и на г-н Цветанов, се нарежда в това пространство. Нямат политическа конструкция и програма, а само обща цел – да свалят ГЕРБ от власт“, обясни Паунов.
„Прави впечатление, че зад този общ анти-ГЕРБ фронт се прокрадват големи икономически интереси. И това е видно от последните събития, които се случват с Васил Божков, братя Бобокови и т.н. Финансовият ресурс, който стои зад въпросните политически проекти е много голям“, коментира административният секретар на ГЕРБ. 

„Ние даваме възможност на млади и инициативни хора да намерят реализация и да приемат идеите и политиките на ГЕРБ. Този процес започна от миналите местни избори, когато ангажирахме много хора от т.нар. гражданска квота. Привлякохме личности с позиция, които решават проблемите на хората“, завърши Цветомир Паунов.

Областният координатор на ГЕРБ-Хасково Делян Добрев подчерта, че за всички ни е много важно днес да сме заедно, защото на политическата сцена става все по-трудно. „Нашите опоненти започват да се обединяват. А пред нас в Хасково стои още едно предизвикателство. Ние постигнахме отлични резултати на изборите миналата година. И останахме единни. В момента тук няма конфронтация, няма конфликти. Освен това отворихме ГЕРБ към гражданската квота. Нашите съветници в голямата си част са хора - доказани и успели, които приеха нашите идеи и вече са техни посланици“, подчерта Делян Добрев. По думите му в Хасково ПП ГЕРБ е постигнала толкова високи резултати, че сега новото голямо предизвикателство пред структурата е да ги затвърди.

В събранието на областната структура на партията участваха народните представители от региона Евгения Ангелова, д-р Георги Станков, Митко Полихронов, областният координатор на ГЕРБ-Хасково Делян Добрев, кметовете на общини от региона, общински съветници, кметовете на населените местa. Форумът се проведе при стриктно спазване на противоепидемичните мерки.

Снимки: пресцентър на ГЕРБ

Сподели:
ЦИК прие хронограмата за изборите за президент и вицепрезидент нн 25 октомври

ЦИК прие хронограмата за изборите за президент и вицепрезидент нн 25 октомври

До 17:00 ч. на 9 септември партиите и коалициите подават заявления в ЦИК за регистрацията за участие в изборите за президент и вицепрезидент. Също до 9 септември ЦИК регистрира партиите и коалициите за участие във вота.

Ивайло Мирчев: Има риск руски нефт да бъде представян като казахстански в "Лукойл Нефтохим Бургас"

Ивайло Мирчев: Има риск руски нефт да бъде представян като казахстански в "Лукойл Нефтохим Бургас"

" В британските документи не пише, че кабинетът е извършил някакъв дипломатически подвиг .Самото британско финансово министерство изрично записва, че уведомяването за дейност по лиценза не представлява удостоверяване, че въпросната дейност действително е разрешена", пише той

Радев омайва синдикатите: Ангажирани сме с устойчивото развитие на българската енергетика

Радев омайва синдикатите: Ангажирани сме с устойчивото развитие на българската енергетика

В срещата участваха вицепремиерът и министър на финансите Гълъб Донев, вицепремиерът Атанас Пеканов и министърът на енергетиката Ива Петрова.  

Коментари (0)