Доналд Тръмп - този бездарен стрелочник, вместо да смени стрелките на релсите, остави Русия на коловоза към Европа – сблъсъкът е неизбежен
Христо Слави Рачев*
Който не е разбрал, поне да чуе веднъж. Европа, готвѝ се за война! Тръмп трябва да е доловил мефистофелския дъх на Путин, наричан за кратко от специалистите по халитозиса – мефичен. Непременно съдържа и молекули от милиони жертви по лагери и безкрайните войни на империята. Предстои телевизионният театър на разрушени градове, експлозии и тъпканица в масови скривалища, да пристигне при нас. Купете си тапи за уши. И маски срещу вонята на трупове. Това на екраните го няма. Да бяхме нахлули от вси страни, да бяхме смачкали главите на военнопрестъпниците, навреме. Необясними са ходовете на Тръмп, насилените изблици на гостоприемство и глупавия театър с гигантския Стелт, да премине точно в този момент над кухите им глави.
Тръмп плаши уплашен,
кой знае защо Европа. Уловен е за топките от някакво сластно минало незабравимо.
Очевидно е и друго, путиноидите са размножили в интимните и тайни места срамни въшки и къртици, които докладват от Вашингтон, Берлин и Париж. В София преобладават (Pthirus pubis), наричани жаргонно „пичи въшки“ : спокойно, няма да реагират. Спят дълбок сън. Не са готови, страхуват се. Засега само се чешат.
Американският екип държи повече на природните ресурси на Русия, отколкото да бъде световен амортисьор на глобалните удари, пропадания и масови изтребления на хора по света. Това е скритата картинка. Вече и с просто око се вижда как
Тунгуският метеорит Русия се носи към земята
Тръмп, този бездарен стрелочник, отказа да премести стрелките на релсите й прати Русия в трета глуха. Следващите години, по-точно е невъзможно да се изчисли, Тунгуска Русия предстои да се стовари върху Европа. Остава нищожната надежда Тръмп, Ванс, Рубио да пропаднат вдън земя и нов екип да отгърми, в последния момент, както става по филмите, и заграбените територии се разлетят, а московията потъне завинаги в безмълвния, бездънен космос.
Сещам се и за нещо конкретно, встрани от общата коментарна гълчава.
Време е за Европейски обединени щати,
които прибират отново Англия. Моделът го има. Няма Орбан, Макрон, Мицковски, Вучич, Радев…Медитирайте върху това. Щат България с губернатор. Няма окръзи, феодалчета, мутри, презастрояване, престъпност. Има закони и те се спазват. Просторни затвори, полицейска академия, хубави заплати и най-после демокрация.
Има теория, която твърди, че тунгуският метеорит на 30 юни 1908 г. само е забърсал тайгата, лизнал я е тангенциално и заминал по своя безумен път, за да се появи отново.
Текстът е публикуван на фейсбук страницата на автора, заглавието е на Faktor.bg.
-
Петър
15:46, 20 Август, 2025Злобата няма да ви помогне скоро ще трябва да обяснявате на "Тунгуска Русия" за джендърството си .За вашия слугинаш и предателство
Още от България
Гълъб Донев: Закриваме Комисията по досиетата защото агентите за проверка са малко, а щатът на Комисията е раздут
Вицепремиерът обясни и каква е философията на бюджет 2026, като изтъкна, че най-кресливи са тези, които са им оставили едно много лошо наследство
Христо Панчугов: Позицията на кабинета - налага се да похарчим едни пари, е откровено безобразие
Когато говори за мир, посланието на Радев е - Украйна да се предаде, да умре, а хората да спрат да се борят за свободата си, подчертава политологът
Днес е първият протест срещу управлението на Румен Радев – изходът зависи от нас
Правителството ще продължи неотклонно своите политики, прикрити зад познатите пропагандни клишета с дефанзивно ударение: „защита на националния интерес“, „защита на българския суверенитет“, „защита на българския патриотизъм“, но чрез тях ще обслужват руските геополитически интереси