28 Март, 2026

Убиецът на Виктория от Русе няма да обжалва 30-годишната си присъда

Убиецът на Виктория от Русе няма да обжалва 30-годишната си присъда

Северин смята, че тя е справедлива

Северин Красимиров, който беше осъден на първа инстанция за убийството на журналистката Виктория Маринова в Русе, няма да обжалва присъдата си.

До изтичането на законоустановения срок защитата му не е внесла във Великотърновския Апелативен съд жалба или протест по постановената присъда, която е 30 години затвор при първоначален строг режим за трите престъпления - умишлено убийство, изнасилване и блудство.

Адвокатът му Иван Дойнов каза за БНТ, че Северин Красимиров е отказал да обжалва присъдата, тъй като я смята за справедлива.
Сподели:

Коментари (0)

Прокурорският син повел банда с маски и пушки срещу служител на ГДБОП

Прокурорският син повел банда с маски и пушки срещу служител на ГДБОП

В отговор служителят е произвел изстрели във въздуха със законно притежавано оръжие. Непосредствено след това маскираните лица преустановили действията си, качили се в автомобила и напуснали мястото

Янкулов  освободи от длъжност началника на затвора в София

Янкулов освободи от длъжност началника на затвора в София

Подаването на оставката идва, след като дисциплинарното производство срещу него бе прекратено, поради липса на достатъчно доказателства за извършено дисциплинарно нарушение

СГС не уважи искането за предсрочно условно освобождаване на Евелин Банев – Брендо

СГС не уважи искането за предсрочно условно освобождаване на Евелин Банев – Брендо

Той следи делото посредством онлайн връзка. Потвърди пред съдия Стоян Михов от СГС, че се отказа от участието на адвокат Силвия Найденова от производството.