6 Май, 2026

Зверски убиха 6-годишно българче и майка му в Германия

Зверски убиха 6-годишно българче и майка му в Германия

Заподозрян за зверството е 53-годишен, който се издирва от полицията

24-годишна българка и 6-годишният й син са убити в германския град Детмолд, съобщи вчера вечерта полицейски говорител, цитиран от „Труд“. Телата на жертвите са открити в понеделник. Заподозрян за зверството е 53-годишният Томас Тюнерман, който полицията издирва.

Намушканите многократно с нож българка и нейното дете са открити в жилището на мъжа. Той и жертвите са живели под наем в отделни апартаменти в кооперация, намираща се в централен квартал на града. Все още не е ясно как и защо жената и детето са се озовали в жилището на Тюнерман, както и какво е отключило неговата агресия.

Местни медии цитираха съседи, които описват българката като любезна жена, оставяща добро впечатление. Разследването на случая продължава.

Сподели:

Коментари (0)

ИПБ към ПБ: Ще смените ли модела или само ще прелиствате стария учебник по корупция?

ИПБ към ПБ: Ще смените ли модела или само ще прелиствате стария учебник по корупция?

В своя позиция Институтът за пътна безопасност отправя критики към сегашното ръководство на Министерството на регионалното развитие и благоустройство в лицето на Николай Найденов заради използването на "стари учебникарски трикове" в управлението на пътния сектор

Две метростанции в София няма да работят повече от месец

Две метростанции в София няма да работят повече от месец

Причината за ограничението са планирани 40-дневни строително-монтажни дейности в района на шахта за отклонение на линия 3 към кварталите „Слатина” и „Младост”

Дългогодишният учител Мария Милева навърши 90 години

Дългогодишният учител Мария Милева навърши 90 години

Вашият живот е не само лична история, но и част от духовната памет на всички нас, каза кметът на Тетевен д-р Магдалена Бояджиева