Според експертите той трябва да намери други много по-здравословни методи да сваля стреса по време на работа
Джеймс Бонд е обикновен пияница и му трябват психологична и психиатрична помощ, пише в. "Дейли Мейл". Изданието се позовава на изследване на новозеландски учени от университета в Отаго.
Те стигнали до този мрачен извод, след като установили, че в 24 филма за легендарния агент 007, снимани между 1962 и 2015 година, той е надигал чашката цели 109 пъти.
Учените отбелязват, че Бонд най-често пие, преди да стане автокатастрофа или когато изпълнява много сложни задачи като например обезвреждане на ядрено устройство.
Според експертите той трябва да намери други много по-здравословни методи да сваля стреса по време на работа.
Те са изброили, че само във филма "Спектър на утехата" шпионинът на Нейно величество изпива на борда на частен самолет 6 коктейла с мартини, което за повечето хора е достатъчно за летален изход. Освен това учените смятат, че честата употреба на алкохол сериозно се отразява на сексуалната мощ на агента.
В статия, публикувана в Medical Journal of Australia, изследователите пишат, че Ми-6 би трябвало да е по-отговорен работодател и да изпрати Джеймс Бонд на психолог и на психиатър. Освен това шпионското ведомство трябва да промени някои от порядките. Например Бонд не трябва да пие всеки път, когато влиза в кабинет.
Изглежда, че и Джеймс Бонд е съгласен с тези изводи, защото във филма "ОО7 Спектър" сам казва, че... доста много пие, напомня "Дейли Мейл".
(източник: КлубZ)
Още от Клюки
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми
Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"
77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук