23 Юни, 2026

Уил Смит и Мартин Лоурънс се завръщат в "Лоши момчета 4"

Мартин Лоранс и Уил Смит

„Лошите момчета“ Уил Смит и Мартин Лоурънс се събират отново след близо три години. Двамата обявиха, че предстоящото продължение е на път, като пуснаха в социалните мрежи видео за събиране с надпис: "Време е!". В клипа Смит споделя, че има голямо съобщение, докато пътува към дома на Лоурънс. След като 57-годишният комик отваря вратата, той пита Уил: "Време ли е?", на което Уил отговаря: "Официално е, да! Официално е - "Лоши момчета 4“ идва, бейби".

Към края на клипа Мартин и Уил шеговито осъзнават, че не е трябвало да наричат последния филм "Лоши момчета завинаги", като се има предвид, че това е едва третият филм. След като Уил вдига четири пръста, той казва: "Все пак не трябваше да го наричаме така“. След това Мартин се включва: "Е, направихме четири... но все още е „Лоши момчета завинаги“!" Според „Variety“ „Sony Pictures“ са потвърдили, че неозаглавеното продължение е в начална фаза на предпродукция, като Адил Ел Арби и Билал Фала се завръщат като режисьори по сценарий на Крис Бремнър. Създателите на филма също така режисираха "Лоши момчета завинаги" през 2020 г., който събра отново Смит и Луорънс като детективите от Маями Дейд Майк Лоури и Маркъс Бърнет, 25 години след излизането на първия филм "Лоши момчета". Все още неозаглавеното продължение се продуцира от Джери Брукхаймър, Дъг Белград и Чад Оман, а Лоурънс, Джеймс Ласитър, Майк Стенсън, Бари Уолдман и Джон Моун са изпълнителни продуценти. /БГНЕС
Сподели:
Любими герои от филми и видеоигри възкръсват като пясъчни фигури в Бургас

Любими герои от филми и видеоигри възкръсват като пясъчни фигури в Бургас

Посетителите на традиционния Фестивал на пясъчните скулптури 2026 ще се потопят в истинско приключение сред персонажи, които са вълнували няколко поколения зрители и и любителите на видеоигри

Лидерът на "Величие" праща в миналото проекта "Исторически парк"

Лидерът на "Величие" праща в миналото проекта "Исторически парк"

"Исторически парк" край село Неофит Рилски беше открит през 2019 г. и беше представян като най-големия културно-исторически проект от този тип в България

Планинарско кино под звездите в Банско - на 2, 3 и 4 юли, входът е свободен

Планинарско кино под звездите в Банско - на 2, 3 и 4 юли, входът е свободен

Девет филма от осем държави ще отведат зрителите до едни от най-впечатляващите и трудно достъпни места на планетата – Патагония, Хималаите, Каракорум, Гренландия, Киргизстан, Австрия и Афганистан

Коментари (0)