Войници от Главното разузнавателно управление на Министерството на отбраната на Украйна са ударили три хеликоптера Ми-8, принадлежащи на руски окупатори, и скъпа руска радарна станция 55Ж6У „Небо-У“ във временно окупирания Крим.
Съобщението бе направено във Фейсбук от украинското Главно разузнавателно управление, предаде Укринформ.
Разузнавачите съобщиха, че самолетният парк на руските окупатори във временно окупирания Крим е отново намален в резултат на успешните бойни действия на специалистите от Главното разузнавателно управление на Министерството на отбраната на Украйна, специално подразделение “Prymary”.
Допълнителна "бонус" снимка е тази на останките на един от руските хеликоптери Ми-8, унищожен от специалното звено "Prymary" на Главното разузнавателно управление.
Както съобщава Укринформ, граничарите са използвали дронове, за да унищожат танк, бронирана машина и шест руски автомобила в сектора Покровск.
Превод: Faktor.bg


Коментари (0)