15 Януари, 2026

Тази нощ унищожиха една от най-посещаваните пицарии в Бургас

Тази нощ унищожиха една от най-посещаваните пицарии в Бургас

Снимка: БНТ

Според управителя на заведението, което се намира в жк "Лазур", става въпрос за конкуренция

Изгоря едно от най-посещаваното заведение в Бургас. Тази нощ неизвестни до момента на полицията лица са разбили предните витрини на пицарията и са я запалили. Огънят бързо се е разпространил и въпреки усилията на пожарникарите заведението е изгоряло до основи. Пицарията се намира под жилищна кооперация и за щастие домовете на хората не са пострадали. Според управителя на заведението, което се намира в жк "Лазур", става въпрос за конкуренция. В момента се оценяват щетите от пожара като пораженията са големи.
Сподели:

Коментари (0)

В СОС ще изслушват Терзиев за кризата с боклука

В СОС ще изслушват Терзиев за кризата с боклука

Кметът ще предостави информация относно текущото състояние на сметосъбирането и сметоизвозването в столицата и план за действие

Ивайло Мирчев: Борисов прави това, което му заповяда Пеевски и нищо друго няма значение

Ивайло Мирчев: Борисов прави това, което му заповяда Пеевски и нищо друго няма значение

„Хората на протеста са истинската сила и ние разчитаме на тях“, каза още съпредседателят на ДаБГ. 

Асен Василев към  протеста: Трябва да опазим вота – иначе ни връщат „индийската нишка“

Асен Василев към протеста: Трябва да опазим вота – иначе ни връщат „индийската нишка“

. По думите му при въвеждането на скенери вместо машини контролът е само „на входа“, но не и „на изхода“ от тъмната стаичка.