17 Юли, 2026

Русия привика посланика ни в Москва и връчи протест заради експулсирането на агентите в расо

Русия привика посланика ни в Москва и връчи протест заради експулсирането на агентите в расо

Действията на българските власти се определят като "антируска провокация"

Българският посланик в Москва Атанас Кръстин беше извикан днес следобед в руското министерство на външните работи, за му бъде заявен решителен протест във връзка с експулсирането от страната ни на трима руски свещеници. 

Според външнополитическото ведомство изгонването на предстоятеля на Подворието на Руската православна църква в София и на двама служители на Подворието е станало "под измислен предлог и кощунствена и оскърбителна форма", предаде БНР. 

Действията на българските власти се определят като "антируска провокация, която ще има неприятни последици най-вече за нейните инициатори". 
Сподели:
В САЩ въвеждат ежегодни тестове за тестостерон на военнослужещите над 30 години

В САЩ въвеждат ежегодни тестове за тестостерон на военнослужещите над 30 години

При установен дефицит те ще могат да получат лечение за повишаване на нивата на хормона като част от програма, която според Пентагона цели да направи американските войски „по-силни, по-издръжливи и по-боеспособни“.

Белият дом:  Иран иска сделка! Тръмп ще се обърне към нацията с реч  за защитата на честността на нашите избори

Белият дом: Иран иска сделка! Тръмп ще се обърне към нацията с реч за защитата на честността на нашите избори

Президентът на САЩ ще присъства в неделя на финала на Световното първенство по футбол между Испания и Аржентина, потвърди говорителката на Белия дом

Италианската полиция  тараши офиси на „Булгари“ и „Шанел“

Италианската полиция тараши офиси на „Булгари“ и „Шанел“

Сред останалите проверени компании са „Брунело Кучинели“, „Етро“, „Гояр Италия“, „Джейкъб Коен Къмпани“, „Монклер“ и „Стефано Ричи“

Коментари (0)