31 Януари, 2026

В Белгия задържаха осем души, подготвяли терористично нападение

В Белгия задържаха осем души, подготвяли терористично нападение

За момента няма коментар по въпроса от белгийския федерален прокурор

Осем души са задържани в Белгия при извършени вчера претърсвания по подозрения, че подготвят екстремистко нападение, съобщи белгийският вестник "Дерниер йор" (DH), цитиран от Ройтерс. 

За момента няма коментар по въпроса от белгийския федерален прокурор. Вестникът отбелязва, че при поредицата обиски в брюкселския квартал Моленбек и фламандските градове Герардсберген и Мехелен не са били открити оръжие или есплозиви.
Сподели:

Коментари (0)

Бойко Борисов: С министър-председателя на Хърватия  обсъдихме  прехода на страните ни от националните валути към еврото

Бойко Борисов: С министър-председателя на Хърватия обсъдихме прехода на страните ни от националните валути към еврото

"По време на разговора подчертах, че регулаторите работят активно, извършват се постоянни проверки и има засилен контрол, за да се гарантира защита на потребителите", пише той

Специалният пратеник на Путин пак е в Маями, ще мъти главата на администрацията на Тръмп

Специалният пратеник на Путин пак е в Маями, ще мъти главата на администрацията на Тръмп

Пътуването на Дмитриев е с работен характер и предвижда редица контакти с представители на американската власт.

 Списък на ФБР  включва множество обвинения в сексуално насилие срещу Тръмп и Епстийн

Списък на ФБР включва множество обвинения в сексуално насилие срещу Тръмп и Епстийн

Сред новите материали има списък, изготвен от ФБР миналата година, с обвинения срещу Тръмп, подадени чрез националната линия за сигнали към Центъра за операции при заплахи