Пресовано, прахообразното вещество е разпределено в четири пакета с тегло от по един килограм. При тестване на място реагира с характерното за кокаин оцветяване.
В София конфискуваха 4 кг кокаин, опаковани със снимка на руския президент Владимир Путин.
Опасният наркотик е иззет от при специализирана полицейска операция на ГДБОП, проведена на 11 април 2025 г. в столицата. Арестувано едно лице, български гражданин, у което е открито количеството наркотик.
Пресовано, прахообразното вещество е разпределено в четири пакета с тегло от по един килограм. При тестване на място реагира с характерното за кокаин оцветяване.
Акцията срещу разпространението на наркотични вещества е реализирана под надзора на Софийската градска прокуратура.
С постановление на наблюдаващия прокурор мярката за неотклонение на задържаното лице е удължена на 72 часа. Повдигнато му е обвинение по чл.354а НК. І БГНЕС
Още от Свят
Тръмп се нахвърли върху Конгреса заради ограничаването на правомощията му за Иран
В публикация в социалната мрежа Truth Social американският лидер нарече гласуването безсмислено и обвини политическите си опоненти в опит да провалят преговорния процес с Техеран.
Зеленски написа писмо на Путин: Ще трябва да се борите за своето съществуване, ако не спрете войната
„Русия е убила поне 707 украински деца! И още хиляди деца, които Русия е ранила, отвлякла, както и хиляди деца, чиято съдба все още е неизвестна. Това са важни и ужасяващи показатели, но зад тях стои нещо много повече от цифрите на руските престъпления", каза украинският президент по-рано
Путин призна успеха на украинските дронови удари, заговори за компромис с Украйна
През последните дни Киев нанесе една от най-мащабните си серии удари срещу Санкт Петербург от началото на войната