Лъскавото возило е паркирано пред Телефонната палата
Криминалисти обискират черен джип в центъра на София, съобщи БГНЕС.
Лъскавият автомобил е паркиран на място за инвалиди на улица „Ген. Гурко“ пред Телефонната палата, където служителите на реда го претърсват и снемат отпечатъци от купето и багажника на колата. На място има и полицейски бус.
Според очевидци акцията продължава вече от няколко часа, а при нея полицаите са проверили документите на двама мъже.
Още от Улицата
Кметът на София съди депутат от ДПС, блокира банковите му сметки и кредитни карти
„Васко има неограничени финансови възможности и може да тормози всеки ДПС-ар със SLAPP дела, за му запуши устата“, казва Станислав Анастасов
Севернокорейски войник извърши крайно рисково бягство, като се отскубна през границата
Войникът избяга през строго охраняваната Корейска демилитаризирана зона, едно от най-укрепените места в света, демонстрирайки, че дори засиленото наблюдение на Ким Чен Ун не може напълно да спре народа му да бяга от режима, коментира The Wall Street Journal
Германия готви нова пенсионна реформа, плавно вдига възрастта
Канцлерът Мерц уверява гражданите да не се тревожат, защото мерките ще предотвратят колапса на пенсионната система и ще укрепят социалния договор между поколенията