9 Февруари, 2026

Валери Симеонов: Очаквайте новини това лято

Валери Симеонов: Очаквайте новини това лято

Валери Симеонов

Ще си направя труда да присъствам и да ръководя работата на щабовете във Варна и в Бургас, обяви вицепремиерът

Националният фронт за спасение на България предлага отново да се пуши в обособени помещения в заведенията. Вицепремиерът и лидер на партията Валери Симеонов съобщи още, че и това лято ще има проверки за шума в заведенията по морето:

"За лятото въпросът, свързан с шума, е пряко свързан и с щабовете, които ще продължат да действат и това лято. Ще си направя труда също да присъствам и да ръководя работата на тези щабове във Варна и в Бургас, така че очаквайте новини това лято".

Симеонов беше критичен към протеста на миньорите от "Мини Марица-изток“.

"Лично моето мнение е, че не е работа на миньорите да се занимават с цената на въглищата. Работата на синдикатите е да имат претенции за условията на труд, за заплащане и така нататък, въпроси, свързани със защитата и интересите на работниците", заяви вицепремиерът.

Сподели:

Коментари (0)

Сандов не приема версиите за мистерията "Петрохан" - убийство и самоубийство

Сандов не приема версиите за мистерията "Петрохан" - убийство и самоубийство

По думите на бившия екоминистър той "не вярва хората в "Петрохан" да са извършили някакво злодеяние"

Харалан Александров: Мистерията "Петрохан" е българската проекция на един мрачен свят

Харалан Александров: Мистерията "Петрохан" е българската проекция на един мрачен свят

Социалният антрополог предупреждава, че драмата в „Петрохан“ отключва по-дълбоки страхове за семейството, родителството и разпада на усещането за сигурност в глобализирания свят

 Шефът на Националната полиция: Стреляно е вътре в кемпера, няма изстрели отвън

Шефът на Националната полиция: Стреляно е вътре в кемпера, няма изстрели отвън

Сигналът за буса е подаден от овчар към 9,20 часа тази сутрин, оперативните действия продължават