На финала тя даде да се разбере, че се смята вече за политик от нов тип
Ние вдъхнахме на гражданите надежда и предложихме път за свобода на българските избиратели. Това заяви кандидатът на БСП и левицата Ваня Григорова.
Въпреки проблемите през изборния ден, омаскаряването, ние оставаме с надежда. Смятаме, че свободата е на една ръка разстояние. Утрото е по-мъдро от вечерта, изтъкна Григорова.
Ние няма какво да кажем повече, тъй като нямаме окончателни резултати, посочи още тя.
На финала тя даде да се разбере, че се смята вече за политик от нов тип.
Аз съм сигурен, че утре ще имаме повод да празнуваме. Ние очакваме нов резултат, коментира на свой ред един от най-активните членове на нейния щаб Костадин Паскалев.
Още от България
Бойко Рашков: Прокуратурата участва в омертата за „Баба Алино“, може да поискаме оставката на този и.ф. шеф на ДАНС
„Ако Невзоров участва в процеса срещу Коцев със запазена в тайна самоличност, това е хипотеза, която законът изрично посочва при какви условия тази мярка се взема. Не е ясно каква е тази опасност“, заяви той.
Форум за демократично действие: България да подкрепи санкциите срещу руския патриарх - той е един от вдъхновителите на агресията срещу Украйна
Вярно ли е, че решението да се поиска изваждането на Кирил-Гундяев от санкционния списък е взето не след консултации със специалните служби, а след допитване до българския патриарх Даниил , питат участниците във форума
Омбудсманът Делчева: Постоянно съм кандидат за служебен премиер, сега искат да бутна и главния прокурор
„Това е поредният списък, в който политиците се опитват да вкарат институцията на омбудсмана, което за мен означава, че това е поредният опит тя „да се изцапа.“