21 Декември, 2025

Върнаха документите на Любо Пенев за шеф на БФС

Върнаха документите на Любо Пенев за шеф на БФС

Официална кандидатура на Ел Голеадор, както го наричаха в Испания, все още няма

Любослав Пенев ще се кандидатира за президент на Българския футболен съюз, както съобщихме, но котка му пресече път още не старта. Или формалностите... 

Днес представителиje на бившия централен нападател внесоха необходимите документи в централата на БФС, но те веднага им бяха върнати, тъй като все още няма регистър за предстоящия конгрес.

Представителите на Пенев- юристите Ивайло Гроздев и Томислав Миланов, входираха официално намерение на аматьорския клуб Черногорец Ноевци да издигне своя кандидат за президент на Българския футболен съюз.

Официална кандидатура на Ел Голеадор, както го наричаха в Испания,  обаче все още няма, тъй като администрацията на БФС  засега не е оформила регистъра, по който ще се вписват кандидатите за президентския пост. 

По всяка вероятност Пенев ще бъде вписан като кандидат за президент на БФС след предстоящия изпълком, който е насрочен за 9-ти декември. 

Сподели:

Коментари (0)

Фейгин събра погледите в приказно шоу на Ледения парк в София

Фейгин събра погледите в приказно шоу на Ледения парк в София

Българската звезда в световното фигурно пързаляне беше търсена от стотиците фенове за автографи, снимки и селфита. Спиращият дъха спектакъл беше една от последните нейни изяви преди започващите на 6 февруари в Милано Кортина зимни олимпийски игри.

БОК: Стефка Костадинова е вън от списъка на Международния олимпийски комитет

БОК: Стефка Костадинова е вън от списъка на Международния олимпийски комитет

Тя е задраскана от Международния олимпийски комитет, коментира на среща с журналисти генералният секретар на Българския олимпийски комитет Данаил Димов

Сестри Стоеви взеха бронза на международния турнир в Астана

Сестри Стоеви взеха бронза на международния турнир в Астана

Българките бяха поставени под номер 1, но загубиха спора за място на финала от четвъртите в схемата Лани Триа Маясари и Амалия Кахая Пративи от Индонезия с 21:15, 15:21, 12:21 в оспорван двубой