Бронзовата ни медалистка дари свой състезателен екип на Олимпийския музей в Лозана
Огромна чест за Лора Христова и българския спорт. Бронзовата ни медалистка дари свой състезателен екип на Олимпийския музей в Лозана.
Церемонията се проведе след днешния масов старт на 12.5 километра в Антхолц-Антерселва, в който тя завърши на 14-о място.
До последната стрелба Лора се движеше в първите три и ни накара отново да мечтаем за медал.
Лора, както и останалите ни момичета от отбора, демонстрираха, че са сред най-добрите в света. Сигурна съм, че ще ги видим още по-силни след 4 години.
Благодарности за отбора, треньорите, целия щаб и федерацията.
Накарахте ни да се чувстваме горди!
Още от Светът
Бразилия и Швейцария не успяха да победят в първите си мачове на Мондиала
Мечтата за нова световна футболна бразилска титла обаче може да се окаже илюзия след фалстарта 1:1 в играта с Мароко
Мондиал, пълен с рекорди и скандали, и наркоакция на втория ден
Още по време на откриващата церемония в Торонто канадските привърженици създадоха първи мигове на напрежение, като освиркаха излизането на американския флаг на терена
Блясъкът на Световното по футбол на яркия фон на картелната криза в Мексико
Четири месеца след като спазъм от картелно насилие парализира Гуадалахара и околния щат Халиско, мексиканските власти организират охрана за много милиони долари, за да убедят света, че турнирът е безопасен