6 Декември, 2025

Рашидов: Елена Йончева хвалеше Цветан Василев с нашите пари

Рашидов: Елена Йончева хвалеше Цветан Василев с нашите пари

Откакто Корнелия Нинова започна да се снима с козички, започна всичко да превръща в политика

Парите в КТБ не са парите на Цветан Василев, а са парите на българските вложители. Един от тях съм и аз. Източването на банката има много лица... Това заяви бившият министър на културата Вежди Рашидов, сега депутат от ГЕРБ пред Нова телевизия.

Елена Йончева трябва да знае, че с крадени пари не можеш да правиш политика.  С чужди пари голяма слава не бива да се прави. Тя хвалеше Цветан Василев с нашите пари. Темата е чувствителна за много хора.

По рано още мислех, че КТБ е банката на Доган и Пеевски и го казах в парламента, после научих и повече неща, обясни доста неясно Рашидов. 

Нямам очаквания за делото "КТБ". На мен ми е ясно, че от един обезкостен слон в саваната остава само скелетът да лежи на слънцето, поетично се изрази депутатът-

Откакто Корнелия Нинова започна да се снима с козички, започна всичко да превръща в политика. Кражбата на пари не е политика, категоричен е той.

По времето на Орешарски никого не закачиха.... Бившият министър Чобанов, който допусна КТБ, си живее живота, обясни още бившият министър.

Не може избирането на един изтребител да е разделителната линия в едно общество. Има много други проблеми, смята депутатът."Обединени патриоти" няма как да мислят като един. Демокрацията е измислила механизми, каза Рашидов.

Сподели:

Коментари (0)

Руският кораб край Ахтопол остава блокиран

Руският кораб край Ахтопол остава блокиран

На борда на кораба остава 10-членен екипаж, който е поискал евакуация от българските власти.

Съботният ден ще бъде облачен и дъждовен, остава топло за сезона

Съботният ден ще бъде облачен и дъждовен, остава топло за сезона

Максималните температури ще бъдат между 7° и 12°. Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 42 мин. и залязва в 16 ч. и 53 мин. Продължителност на деня: 9 ч. и 11 мин.

СДВР: Петима от задържаните след протеста на 1 декември са нарушавали закона и преди

СДВР: Петима от задържаните след протеста на 1 декември са нарушавали закона и преди

Столичната дирекция на вътрешните работи предостави уточняваща информация за лицата.