В момента, в който приключа своите ангажименти - ще напусна това Народно събрание. Това обяви Виктория Василева от „Има такъв народ”. „Това е нещо, което съм заявила много отдавна пред групата. Те са свидетели”, уточни тя.
„Бюджетът ми беше един от ангажиментите, с който исках да приключа. Така че, живот и здраве, следващата седмица - ще преценя в кой ден, в зависимост от събитията”, посочи още Василева. На въпрос дали ще напусне партията „Има такъв народ”, тя отговори, че ще реши допълнително.
Припомняме, че тази седмица Народното събрание напусна още един депутат от ИТН - енергийният експерт Иван Хиновски. "Стигнах до състояние на безсилие, нещо да се мръдне в отрасъла „Енергетика“. За шест месеца България можеше да направи много неща и за стандарта на българина, и за индустрията, и за модерната енергетика. За тези шест месеца не можем да посочим един положителен резултат", коментира решението си Хиновски.
ДПС категорично се противопоставяме на намерението на управляващите и призоваваме за широк обществен дебат за бъдещето на Комисията по досиетата, казва лидерът
Вместо да надуват разходите и да теглят милиарди евро нов външен дълг, управляващите да се стремят към балансиран бюджет в тригодишната рамка, настоява Ивайло Мирчев
Под това послание се обединиха представители на българското правителство при откриването на третото издание на Регионалната икономическа среща на Американските търговски камари в столицата
Още от България
Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим
ДПС категорично се противопоставяме на намерението на управляващите и призоваваме за широк обществен дебат за бъдещето на Комисията по досиетата, казва лидерът
"Да, България": В бюджета на Гълъб Донев няма каквито и да е реформи, да се изтегли и преработи до 3% бюджетен дефицит
Вместо да надуват разходите и да теглят милиарди евро нов външен дълг, управляващите да се стремят към балансиран бюджет в тригодишната рамка, настоява Ивайло Мирчев
България представи амбицията си да се превърне в център за технологии и енергетика
Под това послание се обединиха представители на българското правителство при откриването на третото издание на Регионалната икономическа среща на Американските търговски камари в столицата