Все още не е решила дали да напусне партията на Слави Трифонов
Депутатката "Има такъв народ" Виктория Василева обяви пред журналисти в кулоарите на парламента, че напуска Народното събрание, съобщи Мediapool. Тя обаче още не е решила дали да напусне партията на Слави Трифонов
На нейно място би трябвало да влезе Анита Коцелова, която допреди три седмици беше заместник-областен управител на Благоевград. Коцелова беше депутат в предходното Народно събрание, но за тримесечния му живот не е имала нито едно изказване от парламентарната трибуна.
Василева е организационен секретар на "Има такъв народ". Тя посочи, че ще обяви решението си след седмица и някой избързва с информацията за действията ѝ.
Петима депутати от ИТН вече напуснаха парламентарната група на ИТН и станаха независими депутати като започнаха да подкрепят "Продължаваме промяната", но това не стигна на кабинета на Кирил Петков да преодолее вота на недоверие.
Още от България
Депутатите извънредно заседават днес, какво предстои тази седмица
Първа точка е първото гласуване на два законопроекта за промени в Закона за оръжията, боеприпасите, взривните вещества и пиротехническите изделия
Времето рязко се променя - лятна буря връхлита страната
Жълт код за интензивни валежи и гръмотевици в 7 области в страната
Откриха издирвания дрон в морето край Царево - разузнавателен е
„За първи път виждам толкова запазен дрон – с корпус, не беше на части, както обикновено се откриват“