26 Декември, 2025

Владислав Панев: Промяна на данъците по време на това парламентарно мнозинство няма да има

Владислав Панев: Промяна на данъците по време на това парламентарно мнозинство няма да има

Владислав Панев

Тодор Тагарев не е препъникамък, а един от символите на правителството заради помощта за Украйна, заяви депутатът от ПП-ДБ

"Всичко може да се случи, преговорите не са финализирани, докато всичко не е уговорено, а очевидно не е всичко уговорено". Това заяви по БНТ депутатът от ПП-ДБ Владислав Панев.

Панев не коментира дали е имало скандали между преговорните групи в петък и за какво са били те.

"И да има проблеми и търкания, това е нормално, когато се решава кои да са членовете на МС за следващите девет месеца".

За Панев военният министър Тодор Тагарев не е препъникамък, а напротив - един от символите на правителството заради помощта за Украйна. Смята, че лидерите на ПП-ДБ ще постигнат добри резултати и коментира, че слабо правителство би било по-лошо от нови избори.

Според Владислав Панев няма друг ход освен Асен Василев да остане финансов министър, тъй като предстои влизане в еврозоната

"Да се сменя играч по средата на мача не е особено мъдро в момента и то при положение, че инфлацията пада."

Никой в управлението не говори за увеличаване на данъците, заяви депутатът.

"Никой не смята да се съобразява с МВФ, това няма да се случи по време на това правителство и това парламентарно мнозинство".
Сподели:

Коментари (0)

Държавници и политици с пожелания за Рождество

Държавници и политици с пожелания за Рождество

Нека Коледа даде сила и сплотеност на всички българи! пожела премиерът в оставка Росен Желязков

Рождество идва с кодове за опасно време: Снежна блокада по проходите и 5 бала вълнение в морето

Рождество идва с кодове за опасно време: Снежна блокада по проходите и 5 бала вълнение в морето

Докато Северозападът и планините потъват в сняг, леден дъжд и силен вятър застрашават трафика в останалата част от страната – температурите падат до минус 4 градуса още по обяд.

Когато Северна Македония е в криза България винаги помага, това не е жест на слабост, а на държавност

Когато Северна Македония е в криза България винаги помага, това не е жест на слабост, а на държавност

Ше получим от съседите мазут, за да не останат масезонците без ток и топлина