Голямата награда тази година се падна на банка ДСК и беше връчена от министър-председателя Росен Желязков
Под знака на прехода към еврото премина 33-ото издание на връчване отличията Банка на годината
Голямата награда тази година се падна на банка ДСК и беше връчена от министър-председателя Росен Желязков, съобщи БНТ.
Събитието почетоха и председателят на Народното събрание Наталия Киселова, както и единият от подуправотелите на БНБ Петър Чобанов.
Носители на отличието най-добър действащ дигитален проект за 2024 г. са "Ти Би Ай банк" за tbi bank app; "Пощенска банка" за AI & Automation CRM и ОББ за гласово инициирани преводи чрез AI базирания дигитален асистент Кейт. В трите основни категории "Пазарен дял", "Ефективност" и "Динамика на развитие" наградените са ОББ, "Ти Би Ай Банк", "Пощенска банка", предаде Стандарт.
От банковия сектор заявиха, че имат пълна готовност за преминаване към единната валута, както и че служителите са обучени да обясняват на разбираем език за промените, които ни очакват.
-
Дядо Ви
20:20, 23 Юни, 2025Отличия за това кой по-вече кожи е смъкнал от бедния народ?
Още от България
8 дни всички абонати на ТЕЦ „София“ няма да имат топла вода
От там добавят, че дейностите са част от програмата за профилактика на основните съоръжения и са насочени към поддържане и повишаване на сигурността и ефективността на топлоснабдяването.
БНБ пуска сребърна монета „Преображенски манастир“
Цената на монетата при пускане в обращение е 132 евро (258.17 лева). Тиражът ѝ е 5 хиляди броя и ще може да бъде закупена от 3 август, понеделник.
Кой да обясни на другаря Зарков, че в България фашизмът идва след 9-ти септември 1944, няма и капитализъм, а олигархизъм
Лидерът на БСП подскачаше на Бузлуджа в подкрепа на Илияна Йотова, но нейния патрон Радев закопа столетницата под бариера