10 Май, 2026

Временно местят Билетния център на НДК

Временно местят Билетния център на НДК

Мярката се налага заради ремонта във връзка с председателството ни в ЕС

До края на седмицата касите на Билетния център на НДК ще бъдат временно в кино "Люмиер Лидл", където вече функционират целодневно от 9.00 до 20.30 часа. Мярката се налага поради строително-технически дейности в централната сграда, съобщиха от НДК. Промените са заради промените, които трябва да се направят във връзка с председателството ни в Европейския съюз.

На разположение е и системата за онлайн продажба на билети - http://maniakino.com/npc_ws_pg_home.php. На този етап клиентите ще могат дистанционно да запазват билети, които до определен срок ще получат на новата каса или чрез куриер. Културната програма може да бъде разгледана на сайта на НДК - http://www.ndk.bg.

Сподели:

Коментари (0)

Зуека с емоционална изповед: С изложбата си "Аз, клоунът" казвам неудобни истини

Зуека с емоционална изповед: С изложбата си "Аз, клоунът" казвам неудобни истини

Васил Василев – Зуека представи изложбата си в Пловдив и говори откровено за живота в Испания, тревогите си за разделеното общество и силата на изкуството

Коледното чудо няма да се случи? Кърт Ръсел попари феновете на Netflix

Коледното чудо няма да се случи? Кърт Ръсел попари феновете на Netflix

Актьорът Кърт Ръсел призна, че Netflix няма планове за трети филм от хитовата коледна поредица „The Christmas Chronicles“, въпреки високия интерес на зрителите.

Мариус Куркински: Омръзна ми от BG, искам България!

Мариус Куркински: Омръзна ми от BG, искам България!

Според него обществото е уморено от алчността и презрението към народа, а всяко зло по „Божия закон” трябва да бъде наказано