Очаква се специализиран екип от Бургас
Район в центъра на Сливен е отцепен заради намерено взривно устройство, съобщи за БТА говорителят на ОД на МВР-Сливен Първолета Мандинска. Част от взривното устройство е било открито край жилищен блок на бул. "Хаджи Димитър". Разпитват се свидетели и се очаква специализиран екип от Бургас. Няма опасност за живеещите в района, каза още Мандинска.
Фактор
Още от Улицата
Фериботът в Оряхово е в криза заради ниските води на Дунава, служителите зоват за помощ
През последните четири години дружеството периодично е търпяло загуби заради засушаването. Досега обаче не се е стигало до толкова продължително прекъсване в неговата работа.
Какво ще зърнем от България - Европа потъва в пълно слънчево затъмнение на 12 август
Космическият танц ще докосне родното небе за едва десетина минути, а геометрията на затъмнението оставя много тесен времеви прозорец за наблюдение непосредствено преди самия залез.
WSJ: Държавите от Залива приемат очертаващата се реалност в Ормуз с ирански контрол
Износителите на петрол и газ не харесват подготвяното ново споразумение за повторно отваряне на водния път, но го виждат като най-добрия от лошите варианти, съобщава The Wall Street Journal